Złóż zamówienie na najbliższą dostawę świeżej ryby
 Aktualności

OSOBY, KTÓRE PRZED DOSTAWĄ DOWIEDZĄ SIĘ, ŻE SĄ NA KWARANTANNIE,  ZOOBOWIĄZANE SĄ DO ZORGANIZOWANIA OSOBY , KTÓRA ODBIERZE W ICH IMIENIU ZAMÓWIENIE ( ANULACJA ZAMÓWIENIA JEST MOŻLIWA JEDYNIE MAX DO 4 DNI PRZED DOSTAWĄ. 


21.11.2020 r

 

????????‼️Zamówienia na grudniowe i ostatnie w 2020 roku dostawy właśnie zostały zamknięte - wszystkie dostawy obłożone w 110 %. Jesteście niesamowici.

❤Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia przy dostawach ????

????Mamy nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje naszych planów i uda się wszędzie dojechać.


14.11.2020 r 

Zamówienia na ostatnią przed Świętami dostawę do Legnica, Jelenia Góra, Świdnica, Wrocław, Opole, Gliwice, Bytom, Będzin, Katowice, Częstochowa - ZAMKNIĘTE - PEŁNE AUTO !! ( kolejne dostawy w nowym 2021 roku )


13.11.2020 r

Uwaga , na ewentualną grudniową dostawę do Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Łódź, Milanówek, Warszawa, Radom, Puławy, Lublin, pozostało nam już tylko 40 % miejsc. 

Pamiętajcie, że dostawa odbędzie się jeśli nie będzie sztormu. W razie złej pogody , w okolicach 10-12 grudnia poinformujemy o ewentualnym anulowaniu dostawy (choć mamy nadzieję, że pogoda będzie łaskawa i pozwoli zrealizować wszystkie dostawy )

Zamówienia teoretycznie do 28 listopada, ale na pewno zamówienia zamkniemy przed czasem, bo autko więcej nie uniesie. 


12.11.2020 r 

Uwaga, auto już prawie pełne ‼️ Zostało już tylko po kilka-kilkanaście wolnych miejsc ( w zależności od miasta ) na ostatnią w 2020 roku dostawę do Legnica, Jelenia Góra, Świdnica, Wrocław, Opole, Gliwice, Bytom, Będzin, Katowice, Częstochowa


5.11.2020 r

UWAGA ‼️ Zamówienia na LISTOPADOWĄ dostawę ZAMKNIĘTE dla miejscowości : Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Łódź, Warszawa, Milanówek, Radom, Puławy, Lublin. Dostawa planowana między 20 a 22 listopada. 

Ostatnio przeglądane